Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

Egiptas

   Kelionė į Egiptą - tai kelionė į mūsų kultūros lopšį, išsaugotą mums kaip puikų paveldą su aukščiausiais istoriniais ir dvasiniais civilizacijų pasiekimais. Didingi senųjų kultūrų paminklai iki šių dienų žavi kiekvieną, kuris aplankė šią paslaptingą šalį. Ši žemė yra keleto tūkstantmečių žmonijos istorijos - senovės egiptiečių, romėnų, žydų kultūros - liudytoja....
   Egiptas žavi ir pavergia turtingu jūros pasaulio ir tuščios dykumos deriniu. Raudonoji jūra -Egipto perlas - laikoma šilčiausia jūra žemėje, todėl pritraukia daugybę įvairiausių jūros gyvybių. Čia galima rasti apie tūkstantį rūšių jūros gyventojų: koralai, jūrų žvaigždės, vėžliai, delfinai, jūrų arkliukai, įvairios žuvys, murenos ir kt. Be to, sudedamoji dalis povandeninio Raudonosios jūros pasaulio yra nuskendę laivai... Egiptas yra viena iš geriausių vietų pasaulyje vandens sporto mėgėjams. Čia galite užsiimti nardymu, burlenčių sportu ir t.t..
   Turbūt nėra kitos tokios šalies, kur taip neatskiriamai susijungtų šiuolaikiškumas ir tradicijos. Piramidžių, Sfinksų, faraonų šventyklų šalis paliks neišdildomą įspūdį Jūsų širdyje.
Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa