Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

Kodėl Travel guru?

TRAVEL GURU - individualios ir išskirtinės kelionės pagal kliento pageidavimus

SU MUMIS JŪS GALITE RINKTIS :
Individualus kelionių parinkimas - tai kelionių planavimas, pasiūlant geriausiai pasaulio turistų vertinamus viešbučius, išskirtines pramogas, nesiremiant vien turimomis sutartimis su tam tikrais viešbučiais ar paruoštais kelionių paketais.

EKO KELIONĖS: priešingai nei masinis turizmas,paprastai keliaujama savarankiškai ir nepriklausomai nuo kelionių agentūrų, maršrutai sudaromi individualiai, dažnai keliaujama aktyviai, nakvojama gamtoje, mažuose vietiniuose nakvynės namuose ar apsistojama pas vietinius gyventojus, palaikomas glaudus kontaktas su vietiniais gyventojais ir šalies tradicijomis.

ĮKVĖPTOS KELIONĖS - gal norite pamėtyti akmenelius St.Martin kanale Paryžiuje, kaip tai darydavo Amelija iš Monmartro? O gal pavažiuoti paslaptinguoju Hario Poterio traukiniu? Nuo "Da Vincio Kodo" paslapčių iki Hemingvėjaus gyvenimo vietų - mes galime pasiūlyti parodyti Jums,  tai ką matėte tik ekranuose ar knygų puslapiuose.

SAVANORIAVIMO KELIONĖS - misijos - tai kelionės, kuriose klientui galima pasiūlyti ne tik pamatyti neturistinį vietinių gyvenimą, pažinti šalį "iš vidaus", bet ir įsitraukti į jį, pavyzdžiui, mokant vietinių mokyklose, padedant ligoninėse ir pan.

KELIONIŲ TERAPIJA - poilsinės, sukrečiančios, pažintinės kelionės, padedančios atstatyti tiek fizines, tiek dvasines jėgas.

Taip pat pas mus galite užsisakyti didžiųjų Lietuvos turizmo operatorių kelionių paketus, aviabilietus.