Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

VIETNAMAS-KAMBODŽA

atgal į temos aprašymą

Poilsinė - pažintinė kelionė lėktuvu

 

Data: Pagal individualų užsakymą
Kaina:Kreiptis el. paštu info@travelguru.lt

 

 

 

 

Pirma diena: Atvykimas
Kelionių vadovas ir patogus automobilis pasitinka klientus Noi Bai oro uoste. Pervežimas į Hanojaus centrą (maždaug 45 minučių) ir atvykimas į viešbutį. Jei atvykstama po pietų, po pasitikimo viešbutyje išvykstama į ekskursija į Hoan Kiem ežerą - Ngoc Son šventyklą, pasivažinėjima trirate rikša senamiesčio kvartale Hanojuje ir aplankoma literatūros šventykla - pirmasis sociologijos universitetas Vietname. Mėgaujamasi vandens spektakliu, kurio scena buvo kuriama vietnamiečių valstiečių. Spektaklis tęsiasi daugiau nei vieną valandą ir tai yra puiki galimybė sužinoti apie kai kurias Vietnamo tradicijas, mitologiją, papročius. (Laisvai pasirenkami pietūs), vakarienė ir nakvynė Hanojus mieste.

Antra diena: HAN - HLONG
Pusryčiai viešbutyje, važiuojama į rytus (~3 valandas) į Halong paplūdimį, įlankos Tonkin pasididžiavimą, paskirta UNESCO gamtos pasaulio paveldu 1994 metais. Sustojimas kaimelyje Bat Trang, kuris buvo įkurtas 15 amžiuje ir yra žinomas porceliano dirbiniais, brangakmeniais keramikos dirbiniais skirtais buitiniam naudojimui ir eksportui. Atvykus į Halong, persėdama į laivą ir plaukiojant grožimasi užburiančiais Halong jūros vaizdais ir nuostabaus grožio "besileidžiančio-drakono" įlanka. Po pietų iš šviežių jūros gėrybių laive, galima aplankyti Surprising Grotto, aplinkelį Cua Van (Van vėjo vartai), sustojama pasiplaukiojimui su baidarėmis Ba Trai Dao (Trijų Persikų paplūdimis). Po to vakarienė ir nakvynė laive Lan Cha.

Trečia diena: HAL - HAN - GA di Lao cai
Pusryčiai. Prieš grįžtant į krantines Wharf of Halong, paplaukiojama baidarėmis Lan Cha įlankoje, stebima Toad uola, Koko-Fighting uola, Burių sala. Atvykimas į Halong prieplauką 11.00 Pietūs laive, grįžimas automobiliu atgal į Hanojų. Atvykimas į Hanojų apie 4. Vakarienė ir nakvynė naktiniame traukinyje į Lao Cai.

Ketvirta diena: Lao Cai -Sapa
Atvykimas į Lao Cai stotį maždaug 06.00. Gidas lauks stotyje ir palydės į Sapa (40km kalnų keliais iš Lao Cai). Sapa kraštovaizdis visiškai skiriasi nuo Hanojaus. Atvykstama į Sapa miestą maždaug 08.00. Pusryčiai. Po to aplankomi Ta PHIN, Ta Van kaimeliai. Nakvynė pas vietos gyventojus Ta Van kaimelyje.

Penkta diena: Sapa - Lao Cai
Pusryčiai. Apsilankoma vietos mokykla, Giang Ta Chai, grįštama į Sapa. Apsilankymas Sapa prekybos centre. Automobiliu grįšima į Lao Cai stotį. Vakarienė. Nakvynė traukinyje į Hanojų.

Šešta diena: HAN - Danang
Atvykimas į Hanojus stotį 5:00. Pasitinka gidas ir nuveža į restoraną, kur galima papusryčiauti ir atsipalaiduoti prieš kelionę į oro uostą skrydžiui į DANAG. Ten pasitinka vietinis gidas ir važiuojama aplankyti Marmuro kalnų. Pietūs Hoian. Poilsis paplūdimyje. Laisvas laikas poilsiui arba gidas gali pavedžioti ir parodyti, kur galima apsipirkti. Vakarienė. (Jei balandžio 9, galima sudalyvauti žibintų festivalyje HOIAN'e) Nakvynė Hoian‘e.

Septinta diena: HOIAN
Praleidžiama visa diena Hoian mieste. Kartu su vietos gidu aplankomas Japonų tiltas, Kinų asamblėjos salės ir prekybos rūmai, pagodos. Skiriamas laikas paklaidžioti prekybos centre esančiame Thu Bon upės pakrantėje. Čia galima pajusti tuos pačius jausmus, kuriuos patyrė menininkai, matydami Hoian miesto stogus ir stebuklingą Rytų Pasaulį. Tai puikus miestas nusipirkti žibintus, minkštą šilką, šilko žaliavos arba užsakyti drabužius, kuriuos pasius per vieną dieną. Vėlyvoje popietėje, pagal pageidavimą, bus galima nuplaukti laivu į keramikos kaimą Thu Bon upės krante, ar pasivažinėti dviračiu su gidu po šalia esančius kaimelius ir pamatyti kasdienį Hoian gyventojų gyvenimą. Pietūs vietos restorane. Laisvai pasirenkama vakarienė. Nakvynė Hoian mieste.

Aštunta diena: HOIAN - HUE
Po pusryčių važiuojama į Hue miestą, pakeliui sustojant pasimėgauti nuostabiais kraštovaizdžiais Lang Co Beach, Hai Van (Debesuoto vandenyno kalnas). Pamatoma senovinė Vietnamo sostinė (19 amžius). Miestas Hue tikriausiai geriausiai atspindi buvusią Vietnamo tautos šlovę. Pradedama nuo Imperatoriaus pastato, įskaitant citadelę, uždraustą miestą, Karališkąjį dailės muziejų, Thien Mu Pagodą, esančia ant Perfume upės kranto, ir aplankomas Tu Duc kapas. Vakarienė restorane apsirengus karališkais rubais. Nakvynė Hue.

Devinta diena: HUE - Saigon
Anksti ryte pervežimas į oro uostą. Skrydis Hue - Saigon (1 val.). Vietinis gidas pasitinka Saigono oro uoste ir perveža į miesto centrą. Pradedama apžvalga nuo Notre Dame katedros, pastatytos tarp 1877 ir 1883 ir kuri yra pagrindinė Katalikų religijos būstinė šiuolaikiniam Vietname; priešais šį garsų pastatą yra kitas įsimintinas pastatas: Susijungimo rūmai, kurie kartą tapo Amerikos karo Vietname pabaigos liudininkais o dabar pavirto muziejumi ir taip pat Didžiąja Pokylių Sale, skirta labiausiai iškilmingiems priėmimams. Po pietų, nueinama į "Kinų kvartalą" Saigone su kinų kilmės gyventojais, triukšmingą Binh Tay turgų ir daugybę kinų šventyklų. Prieš baigiant kelionę, apžiūrima Thien Hau Pagodą, viena iš žinomiausių šventyklų šiame rajone. Pietūs ir vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė Saigone.

Dešimta diena: Saigon- VLong
Pūsryčiai. Po pūsryčių važiuojama į pietus nuo Saigono, pravažiuojamas naujai pastatytas Mano Thuận tiltas, Mekong žmonių pasididžiavimas nuo tų laikų, kai jis palengvino eismo per Mekong sąlygas. Pasiekiamas Cai Be - neįprastas plaukiojantis turgus, kur vietos gyventojai užsiima pardavimu, pirkimu, mainais tiesiai iš valčių. Pasivaikščiojama soduose ir apsilankoma šeimos fabrikėliuose, kuriuose gaminamas ryžių popierius. Pietūs sode. Popietėje aplankomas kitas triukšmingas turgus Vinh Long. Nakvynė Vinh Long.

Vienuolikta diena: Vlong - MuiNe
Po Vinh Long apžvalgos, sugrįžtama į Mui Ne. Nakvynė Mui Ne.

Dvylikta diena - Septyniolikta diena:
Laisvas laikas Mui Ne


Aštuoniolikta diena: Mui Ne - Saigon
Laisvas laikas iki išvykimo į Tan Son Niat oro uostą. Skrydis Saigon - Siemreap. Atvykimas į Siemreap ir pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė Siemreap. Vakarienės metu grožimasi Apsara tradiciniais šokiais. Nakvynė Siemreap.

Devyniolikta diena: SIEMREAP ANGKOR WAT
Po pusryčių, aplankoma Ta Prohm šventyklą, kuri yra puikus derinys žmogaus genijaus ir gamtos grožio - milžiniški medžiai auga ten šimtmečius. Aplankomas Ta keo, skirtą Indijos Dievui Šyva ir pastatytą 10-ojo amžiaus pabaigoje. Taip pat aplankomos Thommanon, Chau Say šventykloss ir ežeras Sra Srang. Pietūs. Po pietų vizitas į Angkor Wat; steigėjas - Suryavarman II, kuris buvo Kambodžos karaliumi nuo 1113 iki 1152 m. ir 12-ame amžiuje pastatė penkis bokštus, skirtus indų Dievui Vishnu. Šventykla pastatytą pagal piramidžių koncepciją ir turinti erdves, alėjas, griovius yra tikras senovės architektūros projektavimo ir statybos stebuklas. Grįžimas į Siemreap. Nakvynė.

Dvidešimta diena:
SIEMREAP - BANTEAY SREI - SIEMREAP
Po pusryčių, visas rytas praleidžiamas viename iš Angkor‘o stebuklu -Banteay Srei šventykloje, kurios vertimas reiškia "moterų citadelė ", pastatytos iš rožinio smėlio akmens ir turbūt pačios nuostabiausios iš bet kada matytų. Po pietų toliau keliaujama į Kbal Spean, Thousand of Lingas upe, kuri yra Dievo Šyva simbolis. Valandos trukmės pasivaikščiojimas per mišką ir atvykimas į Kbal Spean. Grįžtama į Siemreap paskutinei nakvynei Kambodžoje.

Dvidešimt pirma diena: SIEMREAP - HANOI
Išvykstama aplankyti senovinio miesto Angkor Thom, kuris yra 7km nuo Siemreap. Ten apžiūrima Bayon šventykla, Baphuan, Dramblio Terasa ir Karaliaus Leper Terasa. Pietūs vietiniame restorane. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Hanojų. Nakvynė oro uosto viešbutyje.

Dvidešimt antra diena:
HANOI - Išvykimas
Skrydis namo.

  

 

Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa