Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

MANO AFRIKA

atgal į temos aprašymą
Poilsinė - pažintinė kelionė lėktuvu.

 


Data: Pagal individualų užsakymą.
Kaina:Kreiptis el. paštu info@travelguru.lt

 

 

 

   

Pirma diena: Nairobis - Amboselis
Jūsų kelionė prasideda skrydžiu į Keniją - Afrikos safario širdį. Atvykus į Jomo Kenyatta Tarptautinį oro uostą jus pasitinka KWT atstovas ir po trumpų formalumų jūs pradedate savo safarį. Ryte išvažiuojate iš Nairobio ir pasukate per Athi Lygumas, kur Maasai genties žmonės senovėje klajojo tarp laukinių gyvūnų: zebrų, žirafų, antilopių ir liūtų. Palei Athi upę auga akacijų krūmai ir kartais žirafos yra pastebimos besimaitinančios viršutiniais šakų lapais. Toliau keliaujame Nairobio-Mombasos magistrale, kuri yra vienas iš pagrindinių šalies kelių. Apie pietus atvykstame į Amboseli nacionalinį parką. Po pietų apžiūrime šį parką, kuriame taip pat stūkso ir didžiausia Afrikos viršukalnė - Kilimandžaras (5895 metrai). Vakare sugrįžtate į savo namelį stebėti nepakartojamą Afrikos saulėlydį. Valgiai ir nakvynė Amboseli viešbutyje.

Antra diena: Amboselis
Po pusryčių visa diena skiriama gyvūnų stebėjimui Amboseli ežero rajone, kuris susideda iš druskų kalnų bei pelkių. Teritorijoje yra daug medžiojamų gyvūnų rūšių: tiek mažų, tiek didelių. Drambliai, raganosiai, bafalai, Burchell zebrai, afrikos antilopės, Masai žirafos, gazelės, impalos, topi bei daugelis kitų rūšių. Šią dieną jūs turėsite galimybę aplankyti Masai kaimą, susipažinti su šios genties kasdiene veikla bei kultūra. Gyvenamieji nameliai turi plaukimo baseinus, kur kiekvienas gali atsivėsinti vidurdienio karštyje prieš priešpiečius, bei atsigaivinti šaltais gėrimais. Po pietų keliausite automobiliu stebėti laukinių gyvūnų. Grįšite saulei leidžiantis į viešbutį vakarienei ir nakvynei. Po vakarienės stebėsite kaip gyvūnai ateina atsigerti vandens iš ežero. Vakarienė ir nakvynė Amboseli Serena viešbutyje.

Trečia diena: Amboselis - Aberdare
Anksti ryte iškeliaujame su džipais pažiūrėti kaip medžioja arba sumedžioję jau doroja savo grobį liūtai, o hienos laukia savo eilės pasimaitinti likučiais. Taip pat Njaro kalnas nebus apgaubtas debesų ir bus galima pamatyti visą jo grožį. Apžiūrėję kalną ir papusryčiavę patrauksime į Aberdare per Nairobį. Tai bus 200 kilometrų kelionė nuo Nairobio į Aberdare Nacionalinį parką.Važiuojant iš Nairobio į Aberdare, užsuksime į Nyeri - mažą bet greit augantį miestą, kuris specializuojasi kavos ir pieno auginimo srityje. Ūkininkavimo rajonai aplink šį miestą dar vadinami Baltosiomis Kenijos Aukštumomis. Po sočių pietų Abedare užmiesčio klube, toliau tęsiame kelionę į Arką, kur vakare stebėsime kaip gyvūnai iš miško traukia atsigerti vandens ir palaižyti druskos, kovoja dėl geresnės vietos specialiai apšviestame duburyje prie tvenkinio. Naktį jūs galite nemiegoti ir stebėti šou. Drambliai kovos tarpusavyje, taip pat pasirodymą atliks raganosis. Jūs turėsite savo daiktus supakuoti į krepšį, kadangi persikelsime į Arką nakvoti. Vakarienė ir nakvynė Arkoje.

Ketvirta diena: Aberdare - Nakuru
Po pusryčių keliaujame į Nakuru ežerą besileisdami 73 m ilgio Thompson Falls (dabar Nyahururu) kaskadomis. Pietaujame Nacionaliniame Parke prie Nakuru ežero. Po to seka vizitas į pasaulinio garso paukščių rezervatą. Šiame sekliame bei šarmingame ežere ant jūros augmenijos klesti nesuskaitomos gausybės flamingų populiacija. Be dominuojančių šių paukščių ežere taip pat gausu baltųjų ir rausvųjų pelikanų, girnovių, garnių, kormoranų, žvejybinių erelių. Iš čia jūs keliaujate į laukinių gyvūnų stebėjimo parką, kur gausu antilopių, begemotų, bafalų, colobus beždžionių. Šiame rezervate taip pat galima aptikti baltųjų (plačių burnų) raganosių bei Rothschild žirafų (didžiausia žirafų rūšis). Į viešbutį grįžtate vakare. Vakarienė ir nakvynė Sarova Lion Hill.

Penkta diena: Nakuru - Masai Mara
Pusryčiai viešbutyje, po jų laikas paukščių stebėjimui. Iki pietų atvykstame į Masai Mara laukinių gyvūnų rezervatą bei gauname čia pietus. Į pastarąją vietovę važiuosime laukais. Po pietų neabejotinai pamatysime juodakarčių liūtų, besislepiančių pavėsyje nuo saulės, nes Mara yra garsi šia liūtų rūšimi. Šis parkas pasižymi didele tiek gyvūnijos, tiek augalijos koncentracija. Masai Mara yra Didžiojo rifų slėnio apačioje. Čia ryškiai matomas augmenijos skirtumas. Medžiai ant nuožulnumo primena gumbuotus alyvmedžius, kartais galima aptikti plačiakamienių akacijų krūmų. Vakarienė ir nakvynė Mara Serena Lodge.

Šešta diena: Masai Mara
Po pusryčių turistai labiausiai mėgsta važiuoti stebėti laukinių gyvūnų. Tiems kas anksti keliasi paruošiama kava ir arbata.Anksti ryte liūtės dažniausiai iškeliauja į medžioklę. Kartais joms padeda liūtai. Taigi ši kelionė gali padovanoti retą vaizdą kaip juodakarčiai liūtai sudoroja savo auką. Garantuotai pamatysite ramiai besiilsinčių antilopių, ypač jei kas nors iš jos šeimos bus pasirūpinę maistu. Jos jaučiasi ganėtinai saugios tarp aplink šmėžuojančių liūtų. Kiti gyvūnai kuriuos dar išvysite tai bafalai, drambliai, Burchell zebrai ir Masai žirafos. Parke taip pat galima aptikti juodąjį raganosį, geopardą, leopardą, Masai strutį. Aplamai čia aptinkamos beveik visos populiariausios pasaulyje gyvūnų rūšys. Po priešpiečių jūs galbūt norėsite atsivėsinti vėsiame vandenyje. Paslaugūs padavėjai parūpins jums šaltų gėrimų.
Pietūs ir kitas laukinių žvėrių stebėjimas. Artėjant vakarui oras pradeda vėsti. Jūsų kelionės vadovas aprodys jums vietas kur leopardai ilsisi medžiuose bei saugo grobius, sumedžiotus dieną. Po vakarienės pasiruošite naktinei išvykai, kuri prasidės 20:00 valandą.Vakarienė ir nakvynė Mara Serena Lodge.

Septinta diena: Masai Mara rezervatas
Anksti ryte išvažiuojame stebėti gyvūnų, o grįžus pusryčiai. Po jų bus iškyla į gamtą ir ji prasidės 10:00. Tai bus kelionės vadovų lydimas pasivaikščiojimas viešbučio teritorijoje. Gamtos takai yra suprojektuoti tam, kad leistų jums pagilinti supratimą apie Mara. Eidami šiais takais jūs akis į akį susidursite su gamta bei stebėsite paukščių, vabzdžių gyvenimus, drugelius, augalus ir natūralią aplinką. Sugrįžtate į viešbutį pietams. Po pietų laukinių gyvūnų stebėjimas kitoje rezervato dalyje. Liepos rugpjūčio mėnesiais North Serengeti vyksta didelė gyvūnų migracija, kadangi gausūs lietaus debesys slenka į pietus bei žolė suveši aplink Mara upę. Kai kurios gyvūnų rušys pradeda keltis per upę dar anksčiau nei migracijos sezonas. Prie upės susirinkusios gyvūnų grupės tarpusavyje kaunasi, kovoja. Vakarienė ir nakvynė Mara Serena Lodge.

Aštunta diena: Mara - Nairobis
Po pusryčių grįžtame į Nairobį per Mau šlaitą. Perėjus Rift valley ir Mt. Longonot slėnius įdomu pasižiūrėti į kraterį iš kito kampo. Trumpas sustojimas italų koplyčioje. Toliau tęsiame kelionę ir grįžtame į Nairobį pietums Carnivore restorane. Po jų jūs būsite nugabenti į viešbutį, esantį netoli oro uosto. Nakvynė Pine wood viešbutyje.

Devinta - penkiolikta diena: Mombasa
Poilsio dienos, laisvas laikas.

Šešiolikta diena: Mombasa - išvykimas
Jus paims iš viešbučio ir nugabens į oro uostą  skrydžiui į Nairbobį. Atvyksite į Jomo Kenyatta tarptautinį oro uostą. Iš čia jūsų laukia skrydis namo

 

 

 

Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa