Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

ŠKOTIJA- KERINČIŲ VAIZDŲ ŠALIS

atgal į temos aprašymą

Pažintinė kelionė lėktuvu

 


Kelionės data:
Pasirinktinai.
Kelionės kaina:Kreiptis el. paštu info@travelguru.lt

 

  

 

 

Pirma diena:
Skrydis vilnius- Glasgow.
Nakvynė Inverness

Antra diena:

Pažintinis turas po Loch Ness ir Glenn Affric

Jūs būtumėte paimami iš Inverness viešbučio. Pasirinksite individualų maršrutą, į kurį galite įtraukti kruizą po Loch Neso ežerą, Loch Neso ežero parodą, Urquhart pilį ir daug kitų vietinių atrakcijų. Jeigu pageidaujate išvengti turistams specialiai ruoštų vietų, mes taip pat turime ką pasiūlyti: priešistorėje suformuotus akmens apskritimus, didingus krioklius ar nepakartojamus kraštovaizdžius.Ekskursijoje istorija, paveldas ir kultūra persipina su gamta ir gyvūnija. Tai yra beveik identiška kelionė, kurią 2003 metais buvo pasirinkęs tuo metinis Šri Lankos ministras pirmininkas Ranil Wickremesinghe ir jo žmona.
Nakvynė Inverness


Trečia diena:
Turas po Isle of Skye ir žymiuoju Roud to the Isles keliu vykimas į Fort Williams.

Aplankoma viena iš Škotijos labiausiai fotografuojamų pilių - Eilean Donan Castle. Perėję arkinį Skye tiltą, patenkame į salą, kur galime surenkti pikniką arba papietauti Clan Donald centre. Iš čia taip pat galime apžiūrėti Cuillins paminklą.Toliau keltu persikeliame į šalia esantį mažą žvejybinį uostą Mallaig, o po to grįžtame atgal "Salų keliu". Pastarasis suteikia galimybę pamatyti garsiuosius "Harry Potter Viaducci" ir Glenfinnan paminklus. Iš šios vietos jūs galite taip pat pamatyti, kaip kompiuteriu buvo sumedeliuota Hogwarts pilis filme "Haris Poteris ir Ugnies taurė", o taip pat pamatyti vietą, kur tame pačiame filme pasirodė galionas.Kitas punktas - trumpas vizitas į Viduramžių Inverlochy pilį (viena iš labiausiai išsaugotų viduramžių paminklų Škotijoje), kažkada buvusią Comyn Clan tvirtove, priklausiusią Bruce šeimai.

Nakvynė Fort WilliamsKetvirta diena:

Kelionė traukiniu iš Fort Williams į Glasgow. Ši kelionė vertinama kaip viena vaizdingiausių kelionių traukiniu pasaulyje. 

Nakvynė Glasgow.


Penkta diena:
Kelionės pabaiga

 

Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa