Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

MEKSIKOS LOBIAI

atgal į temos aprašymą

Poilsinė - pažintinė kelionė lėktuvu.

 

Kelionės data: pasirinktinai

Kaina: Kreiptis el. paštu info@travelguru.lt

 

 

 

 

Pirma diena. Skrydis į MEXICO . Pasitikimas privačia mašina su gidu. Pervežimas į viešbutį.

Antra diena. Pusryčiai. Ekskursija su gidu į Šv.Mergelės Gvadalupės baziliką ir Teotichuakano Saulės ir Menulio piramides. Nakvynė Viešbutyje.

Trečia diena. Pusryčiai. Ekskursija su gidu po Meksiko miestą, Antropologijos Muziejų ir Frida Kahlo, Trocky namus. Nakvyne viešbutyje.

Ketvirta diena. Pusryčiai. Pervežimas i oro uosta . Skrydis MEXICO CITY-TUXTLA GUTIERREZ. Ekskursija su gidu į Del Sumidero Kanjoną (pasiplaukiojimas kateriu) ir San Cristobal de las Casas miestelį. Nakvynė viešbutyje.

Penkta diena. Pusryčiai. Ekskursija su gidu Indėnų kaimuose, aplankymas Aqua Azul krioklio. Nakvynė viešbutyje prie Palenkes archeologinės vietovės. Nakvynė  viešbutyje džiunglėse.

Šešta diena. Pusryčiai. Ekskursija su gidu po Palenkės archeologinę vietovę. Pervežimas į Villahermosa. Skrydis Villahermosa-Merida. Nakvynė pasirinktam viešbutyje.

Septinta diena. Pusryčiai. Ekskursija su gidu po Ušmalio VI-IX amžiaus miestą ir Čičen Itzos archeologinę vietovę. Atvykimas į Playa del Carmen. Poilsis. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

Aštunta-keturiolikta diena: Poilsis Playa del Carmen.

Penkiolikta diena. Pervežimas i oro uostą. Skrydis Cancun-Mexico-Viln

 

 

Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa