Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

ALSUOJANTIS KALNAS

atgal į temos aprašymą

 

Kelionės data: Pasirinktinai.

Kelionės kaina:Kreiptis el. paštu info@travelguru.lt

 

 

 

 

 

  "Alsuojančio kalno" centras įsikūręs ant 100a. kalvos ,apsuptas miškų, pačiame Italijos centre, renovuotam name, su baseinu ir didžiulių geodezinių kupolu.Čia vyksta įkvepiantis mokymas - ne tik paprastos jogos atostogos, bet dalyvauja ir geriausi jogos mokytojai, tarptautiniai profesionalai, įskaitant daktarą Barefoot ir Jason Chan... O žinomas "F ** k it" savaites kuruoja centro savininkai John C. Parkin ir Gaia Pollini.

 Negalima nepaminėti maisto ... skanaus, itališko, sveiko, vegetariško ... Tarp kitko, vien jau maistas verčia žmones pasijusti laimingais vėl ir vėl. Bet visų svarbiausia, kad centro filosofija - skirtingai nuo daugelio kitų centrų, yra nepriimti nieko pernelyg rimtai ... Todėl nėra rytinių skanduočių pasitinkant saulę, nėra griežtos tvarkos ... Dėmesys skiriamas tiek picai, tiek vidinei ramybei, juokaujama tiek, kiek to norisi.

 Mūsų siūlomos holistinės atostogos yra tiesiog smagus atostogų būdas, kai Jūs atsipalaiduosit daugiau, nei per paprastas atostogas, ir pasiimsit namo kai ką, kas
išliks ilgiau nei Jūsų įdegis.

 Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa