Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

Skandinavija

Geografiškai ir istoriškai Lietuvai artimos Skandinavijos šalys: Švedija, Norvegija, Islandija , Suomija ir Danija sulaukia vis daugiau ir daugiau keliautojų. Kelionėms įkvepia šių šalių turtingas istorinis ir kultūrinis paveldas, nepakartojamo grožio šiaurinė gamta, aplinkos švara ir saugumas, gyvenimo kokybė ir aukštas paslaugų lygys..
Jei norite trumpo, bet įkvepiančio, poilsio, galite keliom dienom ištrūkti į Suomiją, aplankyti Kalėdų senelį ,ar paturistauti nuostabioje Švedijos sostinėje - Stokholme, bei Danijos - Kopenhagoje. O jei trokštate ilgesnės , nepamirštamos kelionės, Jūsų visada lauks Norvegija ir šios šalies perlas - Norvegijos fiordai. Šie didingi kalnų tvenkiniai - unikalus gamtos reiškinys, kuris nepaliks abejingais nė vieno. Neišdildomi ispūdžiai, matant fiordus ir kalnus, ledynus ir krioklius - garantuoti!
Kelionė į Islandiją atvers Jums unikalų kampelį žemėje, kur gamta išliko savo atsiradymo stadijoje. Geizeriai ir ledynkalniai, aktyvūs ugnikalniai ir lavos laukai, žydintys slėniai ir smėlio dykumos, griaudėjantys kriokliai ir didingi fiordai - visą tai Jūs pamatysite nuvykę į Islandiją.

Kelionę Skandinavijoje galite praturtinti poilsiaudami patogiame kotedže laukinėje gamtoje ant jūros kranto, kalnuose ar fiorduose. O gal norite išbandyti, kas yra tikroji skandinaviška žvejyba, plaukimas plaustais, nardymas ar kalnų slidinėjimas viename iš žiemos kurortų? Pasirinkimas neribotas!

Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa