Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

Saudo Arabija

„Nėra kito Dievo, tik Alachas, o Mohamedas yra jo pranašas" - Šią musulmonų šahadą Jūs girdėsite nuolatos, jei nuspręsite vykti į Saudo Arabiją. Jį skambės rytais iš kylančių į giedrą Arabijos dangų minaretų viršūnių, ji bus parašyta arabų nėriniais Pranašo vėliavose, ir Jums patiems reikės ištarti šią frazę tris kartus, jei nuspręsit patekti į Haram mečėtę per chadžą. Saudo Arabijoje turėsite pamiršti apie saldų lengvabūdiškumą pasaulinės klasės kurortuose ir naktinius vakarėlius. Čia viešpatauja griežtas Arabų Šariatas. Jei Jūsų moteris pasirodys Jeddah paplūdimiuose be abajos, jūs būtinai susidursite su nemalonia šariato moralės policiją. Štai kodėl mes rekomenduojame Jums laikytis šalies įstatymų ir gerbti jos tradicijas, kurie egzistuoja jau ilgiau nei šimtmečius.
Arabija visada intrigavo keliautojus. Jos plačios beribės dykumos buvo islamo lopšiu ir arabų tautos žmonių gimtine. Tai dviejų šventųjų islamo miestų vieta - Mekos ir Medinos, o taip pat ir naujausių naftos megapolisų.
Šiandien Saudo Arabija tvirtai laikosi už savo paslaptingumo, čia net nėra turizmo vizų. Bet jei Jūs turėsite galimybę čia patekti, tai verta apžiūrėti kvapą gniaužančią kalnų ir dykumos panoramą ir garsiausias artimųjų rytų archeologines kasavietes. Ir žinoma didžiulį įspūdį jums paliks visuomenė, balansuojanti tarp konservatyvių religinių įsitikinimų ir gerybių, gaunamu nuo naftos pardavimų.

Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa