Jūs naudojate seną naršyklę dėl to kai kurie elementai gali būti neatvaizduoti.
Prašom atsinaujinti.

Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtinių Arabų Emyratai... Tai šimtai viešbučių, restoranų ir parduotuvių. Vandens parkai, naktiniai klubai ir diskotekos, prekybos ir parodų centrai, egzotiški turgūs ir šiuolaikiniai butikai. Aukštos kokybės aptarnavimas suteiks pilnavertį poilsį ir paliks nepamirštamų įspūdžių...
Šios šalies miestai yra tuo pačiu metu ir panašus, ir visiškai skirtingi, tačiau visi nepakartojami ir verti juos išvysti. Sostinė Abu Dabis - valdančio prezidento miestas, o visai šalia - garsiausias JAE miestas - Dubajus - komercijos sostinė, kosmopolitinis miestas, išsiskiriantis laisve, neįprasta likusioje šalies dalyje. Tik 10 minučių kelio automobiliu, ir Jus atsidursite Šardžoj - griežtos moralės mieste, tvirtai saugojančiame islamo tradicijas. Sharjah - miestas-muziejus- Emyratų kultūros sostinė.
Minint tris labiausiai žinomus JAE miestus, nevalia pamiršti ne tokius didelius, bet ne mažiau įdomius kitus miestus. Umm Al Quwain (iš arabų kalbos- jėgų šaltinis) - miestas, kuriame įsikūrė garsus jūrinių tyrimų centras; Ras Al Khaimah - pati šiaurinė konfederacijos kunigaikštystė, karštų šaltinių kraštas; Fujairah - kuriame nardymo entuziastai renkasi grožėtis koralais ir, žinoma, Ajman - mažiausias iš visų Emyratų miestų, turintis mineralinių šaltinių ir teikiantis vandenį visoms Persijos įlankos šalimis.
Ne taip ir svarbu, kurį iš miestų Jus pasirinksite savo atostogoms JAE, kiekvienas iš jų unikalus. Jie suteiks Jums turtingą patirtį, leis mėgautis Rytų papročiais, o gal net šiek tiek pakels paslapties šydą virš šios nuostabios šalies - Jungtinių Arabų Emyratų.

Registracija
Vardas Pavardė:
Telefono nr.:
El. paštas:
Užklausa